Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] İlerde Amiral ya da Koramiral Olarak Görebileceğimiz Karakterler

İlerde Smoker ile Coby'yi amiral olarak görürmüyüz?

• Görürüz

Kullanılan: 31 24.6%
  • Görmeyiz

Kullanılan: 13 10.3%
  • Smoker'ı görürüz

Kullanılan: 10 7.9%
  • Coby'yi görürüz

Kullanılan: 72 57.1%

• Kullanılan toplam oy
    126
Evet millet, bu konuda asıl amacım Coby ile Smoker anketi ama seride üzerinde en çok durulan eskiden gösterilen (terfi alabilecek) denizcililerin ve astlarının üzerindede durdum, sonuç olarak grand line'de tek gelişen bizim hasır şapkalar değil, bu karakterlerin ilerde alabileceği rütbeler, gelebilecekleri seviyeler hakkında ve boşalabilicek bir amiral koltuğunu kimin doldurabileceğine dair bir tartışma + anket açmak istedim, sizinde şu karakteri koramiral vs vs görebiliriz diyebileceğiniz karakterler varsa yorumlarınızı bekliyorum. konuda düzenli dursun diye biraz karakterlerden bahsedeyim,

Smoker

En çok sevilen denizcilerden biri olan smoker, Luffy'nin en büyük rakibi desek yanlış olmaz. Logia tip bir meyveye sahip olan ve amiral olmayan tek denizcidir, Luffy'yi yakalamayı kendine takıntı haline getirmiştir, sadece luffy ile tekrar rastlaşmak için herkesin kaçtığı G-5 görevine balıklama atlamıştır, luffy ile sürekli rastgeldikleri için, luffy gelişirken smoker'ında gelişeceğini farz edebiliriz, boşalan bir amiral koltuğuna oturabileceği en çok düşünülen karakterlerden. ilk görüldüğünde yüzbaşı, sonra tuğ-amiral ve şuanda kor-amiral olarak görev yapmaktadır

Coby

Smoker ile birlikte ilerde amiral olacağı beklenilen karakterlerden biridir Garp'ın astıdır Seride gördüğümüz ilk karakterlerdendir, Luffy'nin korsanlar kralı olma hayali gibi, Coby'de amiral olmak istemektedir, ama kendine güveni yoktur, Garp ve Bogard'dan aldığı eğitimden sonra gücü ve karakteri yerine oturmuştur, şuanda 6. en yüksek rütbe olan yüzbaşı olarak görev yapmaktadır 1-2 arc sonra kor-amiral olacağını düşünüyorum

Hina

Smoker'ın yakın bir arkadaşıdır, aynı gün denizci olmuşlardır, Gerçekten yüksek beklentilerimin olduğu bir karakter, kafes meyvesi yemiştir ve meyvesi özellikle bir denizci için çok kullanışlıdır. ilerde amiral olma ihtimali nerdeyse hiç olmasada, tsuru'dan sonraki ilk kadın kor-amiral ve en güçlü kor-amiral olacağını düşünüyorum. önceki rütbesi yüzbaşıdır, şuan kor-amiral'den bir düşük rütbe olan tüm-amiral olarak görev yapmaktadır

Shu

Buster call ile hasır şapkaları yakalamaya gelen denizcilerden biri, oda'nın bu karakteri karşımıza tekrar çıkartacağını umuyorum pas meyvesi yemiş her ne kadar dayanıksız olsada fazlasıyla tehlikeli bir karakter, özellikle kılıç ustalarının antisidir saniyeler içinde dokunduğu bir kılıçı parçalayabilir, Zoro, Shu'nun meyvesini bilmediği için çok kısa bir sürede mağlup olmuştur ve bu savaşta Yubashiri'si parçalanmıştır. timeskip'ten önce en yüksek 6. rütbe olan yüzbaşıdır, time skipten sonra görülmemiştir. kor-amiral olarak karşımıza çıkmasını istediğim bir karakter

Tashigi

Smoker'ın astıdır, ve Zoro ile hukukları vardır :d saygı duyulan biri, ve kendini geliştiren ortalama-iyi bir kılıç ustasıdır, zamanla tüm-amiral kor-amiral olarak görüleceğini düşünüyorum rütbeleri sırasıyla kıdemli subay, teğmen, yüzbaşıdır

Helmeppo

Garp'ın astı ve Coby'nin arkadaşıdır hakkında yazılacak fazla birşey yok zamanla tuğ-amiral tüm-amiral olarak görüleceğini düşünüyorum şuanki rütbesi 8. en yüksek rütbe olan kıdemli üst teğmen'dir

Jango & Fullbody

Hina'nın astları olan taa ilk 10-20 bölümlerden bildiğimiz bu 2 karakterimizden bir cacık olmayacağını düşünüyorum ve umuyorum :/

Roger ile Garp arasındaki ilişki Luffy ile Smoker arasında da bulunuyor.

Bundan dolayı Smoker'ın Garp gibi bir misyon üstleneceğini düşünüyorum. Serinin sonuna gelindiğinde, büyük savaşta sivilleri umursamayan dünya hükümetine bağlı donanmadan istifasını verip karşı tarafta savaşabilir ve Garp gibi "kahraman" ünvanı alabilir. Savaştan sonra da dünya hükümetinin faşizmi sona erdikten sonra, donanmanın başına bile geri getirilebilir. Smoker'ın gücünü de hafife almayın. Luffy vari bir korkusuzluğu ve deli cesareti bulunuyor. İlerleyen zamanlarda hakisi ve meyve hakimiyetini gelişmiş halde göreceğimizi düşünüyorum. Dumandan oluşan devasa bir yumruk ile karşısındakini dümdüz edebilir.

Coby ise shounen bir seri olmanın getirdiği kurguyla son bölümde bile olsa illa ki kendisinin amiral ünvanını aldığını göreceğiz.

Smoker'ı baya ezdi ya. Hani amiral edebilme imajı vermedi. Coby'ye ise level üstüne level atlatıyor. Coby ile Luffyyi karşılaştıracak ileride ama Coby'i Luffy'e nasıl yetiştirecek hiç bilmiyorum. :(

Coby amiral olur çarpık adalet düzenini değiştirir. Smoker ya korsan ya devrimci olur.
Harfi harfine katılıyorum. Tam olarak diyeceklerimi yazmışsın. Farklı olarak ben Smoker'ın korsan olabileceği ihtimalini düşünmemiştim, devrimci olur diyordum. Korsanlığı düşününce yine mantıklı geldi. Olabilir.

Grount unda amiral olma ihtimali yüksek bence. BM adasına gelmeden once luffy nin kapıştıgı tek kolu canavar gibi olan aokijinin buldugu denizci.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık