Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Ikariam (2008)

Katılmayı düşünür müsünüz ?

• Kullanılan toplam oy
    24
Bir zamanlar oynadığım oynadığım oyun sonra Umaykut çıkmıştı.))
Mobil internet kullanımı nasıl?Uygunsa deneyebilirim)

Alfa da oynadim en son, bir zevki kalmadigi icin biraktim. Bir ara yine baktim 11 inci sehir icin sanirim ondada yine canim skldi biraktim. Yapacak birsey kalmayinca en guclu ittifakta olunca bos bos oluyor sw. Savasla baslayip dost oldugum vardi. Farkli ittifaklarda olsak bile yardim atardik, bir ona bir buna giderdik. Sıkıntisina ittifaklar birbirine savas acardi :oleyo2:. Ben tat alamadim biraktim. Suan oyunlara bakma bile bakmiyorum tat vermiyor artik. Pc almam lazim pc oyunlari haric gelmiyor bana. Illa ilerlemeli olacak.

Alfa da oynadim en son, bir zevki kalmadigi icin biraktim. Bir ara yine baktim 11 inci sehir icin sanirim ondada yine canim skldi biraktim. Yapacak birsey kalmayinca en guclu ittifakta olunca bos bos oluyor sw. Savasla baslayip dost oldugum vardi. Farkli ittifaklarda olsak bile yardim atardik, bir ona bir buna giderdik. Sıkıntisina ittifaklar birbirine savas acardi :oleyo2:. Ben tat alamadim biraktim. Suan oyunlara bakma bile bakmiyorum tat vermiyor artik. Pc almam lazim pc oyunlari haric gelmiyor bana. Illa ilerlemeli olacak.
Alpha da benim de hesabım vardı birinci klandaydım bende sonra sıkılıp satmıştım hesabımı. Savaşacak kimse olmuyor bu aşamaları daha eğlenceli geliyor bana :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık