Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] İşlenmesini Dört Gözle Beklediğiniz Karakterler

Detaylı İşlenmesini En Fazla Beklediğiniz Karakterler?

• Kullanılan toplam oy
    231
Konu açıldı mı daha önce bilmiyorum, sorular kısmında bulamadım. Seride pek çok beklenti yaratan karakter tanıtıldı, bunlardan bazıları gözümüzde efsane oldu. Peki sizin detaylı işlenmesini en çok beklediğiniz karakter kim? Kaido, Kid, Drake, Ryuuma, Appo, Hawkins gibi isimleri yazmayacağım zaten şu an bulunduğumuz arc'da işleniyorlar ya da işlenecekler.

_________

Im ve Gorosei

Dünya hükümetinin lideri, Gorosei'nin bile önünde diz çöktüğü bir abimiz.

_____

Dracule Mihawk

Dünyanın en güçlü kılıç ustası, Zoro'nun hedefi ve hocası. Bir Savaş Lordu

____

Yonkou Akagami no Shanks ve tayfası

Luffy'nin mentoru diyebileceğimiz, serideki en güçlü karakterlerden biri. Bir Yonkou ve dünya hükümetine sözünü geçiren biri.

_______

Edward Weevil

Beyazsakal'ın oğlu olduğunu iddia eden bir hadsiz. Annesi tarafından kullanılmakta, bir Savaş Lordu.

Korsanlar Kralı Gold Roger - Garp - Beyazsakal

Hakkında pek az şey bilsek de hikayenin ana karakterlerinden biri. Luffy'nin ulaşmak istediği kişi. Korsanlar Kralı.

_______

Kurohige, Yonkou Teach

En güçlü iki meyveyi barındıran, serinin en gizemli karakterlerinden biri.

_________

Sakazuki Akainu

Eski bir amiral, şimdinin Filo Amirali. Portgas D. Ace'in katili.

______

Devrimci Dragon

Devrim Ordusunun komutanı ve dünyanın en çok aranan adamı. Luffy'nin babası.

_______

Monkey D. Garp

Denizcilerin kahramanı, Luffy'nin dedesi.

Doktor Vegapunk

One Piece evreninin en büyük bilim insanı, öyle silahlar üretiyor ki Shichibukai'lere gerek olup olmadığı tartışma konusu oluyor.

_________

Amiral Kizaru

Dünyanın en büyük savaş gücünden biri, eski üçlüden amiral olarak kalan tek adam.

Aokiji

Eski bir amiral, şimdilerde Karasakal korsanlarıyla çalışıyor.

________

Amiral Fujitora

Amiral Fujitora, hükümetin en büyük savaş gücü olarak anılan amirallerin bir üyesi.

Oy hakkınız iki.

Hepsi şıkkı yok mu :) Akainu, Kizaru ve Fujitora'yı zaten aşağı yukarı tanıyoruz. Derinlemesine işlenmesine gerek yok bence. Ryokugyu hala gizemini koruyan bir karakter, ankete bu da eklenebilir.

Forumdaki tartışmaların sonlanması adına, her ne kadar Mihawk ve Shanks'ın işlenmesini çok istesem de; forumdaki muhabbetleri bir kenara bırakıp baktığımda, Im ve Vegapunk diyorum. İkisi de çok gizemli karakterler. Henüz adını öğrenememiş olsak da, Rocks'un kaptanı da merak ettiğim bir karakter. Belki olabilirdi ankette.

Forumdaki tartışmaların sonlanması adına, her ne kadar Mihawk ve Shanks'ın işlenmesini çok istesem de; forumdaki muhabbetleri bir kenara bırakıp baktığımda, Im ve Vegapunk diyorum. İkisi de çok gizemli karakterler. Henüz adını öğrenememiş olsak da, Rocks'un kaptanı da merak ettiğim bir karakter. Belki olabilirdi ankette.
Kururo'ya söyledim, Ryogokyu ve Rocks eklenecek.

İm oldukça merak uyandırıcı. Orada neden oturuyor, neden gorosei ona diz çöktü ve neden ışık söndürüyor. Karakter tanıtıldığın da bu cevapları da alacağımız için işlenmesini sabırsızlıkla bekliyorum. Roger ise seride en çok etkilendiğim kişilerden biri umarım Oda onu seride işler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık