Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Ünlü karakter söz değiştirme etkinliği

Bu konuda söz değiştirme etkinliği yapacağız. Sağ üstten bir söz seçin, daha güzelleştirin, daha mantıklılaştırın, daha havalı yapın veya istediğiniz gibi saçmalayın. Yeter ki değiştirin :p

Not: Argo harici(ufak tefek argolar kullanılabilir, kurallara uygun olsun yeter...) söz değiştirmesi olması kaydı ile, hayırlı değiştirmeler :D

Siftah(unuttum mu sandınız :p): "Bir hanımefendinin gözyaşlarını silemeyen erkek, adam değil madamdır..."
Sanji - Bölüm: 555

"Banlanan üyeler şeytan, Adminler adalet mi? Bunu savaş belirleyecek! Peki adalet galip gelecek mi? Elbette gelecek! Zira kazanan, adalet olduğunu iddia edecek!"
Donquixote Doflamingo - Bölüm: 465

''Merak etme Mete'nin kendi isteğiyle gitmediğini anlayınca Adminlerin gücü sınır tanımayacak!''
''Ban yemeyeceğim Ortak!''
''Adminler ne pahasına olursa olsun küfredeni banlarlar.Ben GNC'yim keyfime göre banlarım.''

Son düzenleme:
Orjinali
"Dostlarımı ağlattın, tayfamı kızdırdın! Ve hala karşımdasın, o yüzden her şeyi ben üstleniyorum! Kimsenin ölmesine izin vermeyeceğim! Sen ve şu kuş kafesin önümde engelsiniz! GEAR 4!"
Monkey D. Luffy - Bölüm: 725

Bana Ait olan :hhh:
"Garsonu ağlattın, şefi kızdırdın! Ve hala yiyorsun, o yüzden her şeyi ben ödüyorum!
Kimsenin aç kalmasına izin vermeyeceğim! Sen ve şu tantuni-şalgamın önümde engelsiniz! 4 PORSİYON KEBAB!"
Monkey D. Luffy - Bölüm: 725

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2020.
Tasarım Korsanfan V.5.5
Yukarı Çık