Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Üç Büyükler Arasında Güç Seviyeleri En Uçuk Seri

Üç Büyük Battle Shounen Arasında Güç Seviyesi En Uçuk Seri?

• Kullanılan toplam oy
    226
Evet forumlarda sıkça tartışılan bir konu. Bir de anketi bulunsun istedim. Sizce Üç Büyük Battle Shounen, yani Bleach, One Piece, Naruto arasında en yıkıcı güçler gördüğümüz seri hangisi?

Ben şahsen Naruto olduğunu düşünüyorum. Nedenleri ise;

Uchiha Madara'nın kaldırdığı neredeyse her biri şehir boyutunda meteorlar.

Juubi'nin Bijuu Dama'sı.

Naruto ve Sasuke'nin ay boyutundaki Chibaku'su.

Sizce hangisi?

Fiziksel güç bakımından OP derim.
Genel anlamda güç gösterisi bakımından dersek Narutodur herhalde.Bleach’i unuttum valla ne gibi güç gösterisi sahneleri vardı hatırlamıyorum.

Takip ettiğim savaş temalı shounen serilerden En akla yatkınları, yani en zayıf evrenlerden biri One Piece diyebilirim

1. Dragon Ball
2. Naruto
3. Bleach
4. JoJo (her part değişiklik gösterio bu aslında ortalama aldım)
5. Fairy Tail
6. One Piece
7. Fullmetal Alchemist
8. Gintama
9. Rurouni Kenshin

Son düzenleme:
İzlediğim savaş temalı shounen serilerden En akla yatkınları, yani en zayıf evrenlerden biri One Piece diyebilirim

1. Dragon Ball
2. Naruto
3. Bleach
4. JoJo (her part değişiklik gösterio bu aslında ortalama aldım)
5. Fairy Tail
6. Fullmetal Alchemist
7. One Piece
8. Gintama
9. Rurouni Kenshin
FMA derken? Hocam evrendeki OP olarak geçen Homunculusları Ling Yao filan dilimlere ayırıyordu. FMA Grand Line seviyesi bile etmez bana göre.

One Piece'de Garp antrenman olsun diye dağ parçalıyor, Dof kuş kafesiyle ada dilimliyor. FMA'da bunlara yakın bir şey var mı ben bilmiyorum.

FMA derken? Hocam evrendeki OP olarak geçen Homunculusları Ling Yao filan dilimlere ayırıyordu. FMA Grand Line seviyesi bile etmez bana göre.

One Piece'de Garp antrenman olsun diye dağ parçalıyor, Dof kuş kafesiyle ada dilimliyor. FMA'da bunlara yakın bir şey var mı ben bilmiyorum.
Hmm dediğin gibi op ile fma'nın yerini değiştirebilirim, zaten yazarkende çok kararsız kalmıştım :D izleyeli 5-6 yıl oluyor fma'yı fakat final savaşı aklımda çok cafcaflı kalmış

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık