Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Çizim Denemeleri

'Sizden Çalışmalar' forumunda Degres tarafından 14 Ağu 2013 tarihinde açılan konu

1. Degres Üye

Degres (Üye)
    Mesaj Sayısı 187
    Üyelik Tarihi18 Eki 2011
    Uzun bir süre ara verdikten sonra tekrar çizmeye başladım ve kendimi geliştirmek istiyorum. Resimlerde gördüğünüz herhangi bir hatayı söyleyebilirsiniz. Bu konuyu da bundan dolayı açtım, eksiklerimi tamamlamak için...

Bartholomew Kuma ve Roronoa Zoro

Hijikata Toshiro ve Okita Sougo

Ygritte ve Jon Snow

Gaara

Roronoa Zoro

Kitano Ken

Kurosaki Ichigo ( 2. Hollow Dönüşümü)

Skull Knight

Rumble

Roronoa Zoro

Kurosaki Ichigo

Son Goku

Kitano Ken

Hei Long(Tian) vs Zi Zhou

2. luffydesper (Üye)
    Mesaj Sayısı 409
    Üyelik Tarihi15 Şub 2009
    Atalay, Atalay... Böyle şeylerle uğraşacağına gel ortak ol projelerimize :D İşin mi yok? Şaka falan da güzel olmuş, az daha elin yatkınlaşsa coşarsın sen ;)

3. Bavs Hepsi manyak bunların.

Bavs (Hepsi manyak bunların.)
    Mesaj Sayısı 1,831
    Üyelik Tarihi27 Nis 2013
    Yalnızca Zoro'nun olduğu çizimde tipi olmamış:DOnun dışında diğerlerini beğendim.

4. Sylar G.G.

Sylar (G.G.)
    Mesaj Sayısı 234
    Üyelik Tarihi4 May 2013
    Çok güzel çizmişsin, yalnız zoro'nun çene hafif kayık olmuş :D ellerine sağlık.

5. Solid Snake Reed Richards

Solid Snake (Reed Richards)
    Mesaj Sayısı 783
    Üyelik Tarihi31 Oca 2013
    Genel olarak beğendim, ama bazı resimlerde karakterlerin bedenlerinde ve yüzlerinde orantısızlık olduğu gözüme çarptı. Bu da sanıyorum ki biraz aceleci davranmandan kaynaklanıyor, bir resmi çizerken biraz daha vakit harcarsan düzelecektir muhtemelen. Devamının gelmesini dilerim.

6. Degres Üye

Degres (Üye)
    Mesaj Sayısı 187
    Üyelik Tarihi18 Eki 2011
    Ya o işe girişirsem çıkamam 1 ay sonra pc girebileceğimi de zannetmiyorum :D

3-4 saat harcıyorum bazen en sonunda sıkılıp hızlı hızlı yapmaya başlıyorum kullandığım kalemden mi tam bilemiyorum fakat gölgelendirmelere çok zaman gidiyor onlarla uğraşırken çizim yamuluyor. Zamanla düzelmesini umuyorum :D

7. Solid Snake Reed Richards

Solid Snake (Reed Richards)
    Mesaj Sayısı 783
    Üyelik Tarihi31 Oca 2013
    Gölgelendirmeleri epey başarılı buldum bu arada, onu yazmayı unutmuşum :D. Bu işlerden fazla anlamam, ama daha iyi kalemler kullanırsan gölgelendirmeler daha da güzel olabilir gibi.

8. meeteor Beleg Cúthalion

meeteor (Beleg Cúthalion)
    Mesaj Sayısı 5,003
    Üyelik Tarihi29 Ağu 2012
    Atalay, hep susuyordun demek bunlarla uğraşıyordun. :p
    Ellerine sağlık güzel olmuşlar.

9. Degres Üye

Degres (Üye)
    Mesaj Sayısı 187
    Üyelik Tarihi18 Eki 2011
    Teşekkürler :D Pcde geçirdiğim zamanın çoğunu yiyor çizimler artık daha aktif olurum büyük ihtimal :D

10. Iron Man Guest

Kusura bakma biraz ayıp oldu ama dediklerim halen geçerli. Mesela Ken`in yüzü hiç olmamış. Eğer çizerken biraz daha dikkatli olursan düzeltebileceğine eminim. Ve bir öneri eğer çizim yaparken sıkılıyorsan yarım bırak bir süre sonra yeniden devam et, böylece daha iyi çizimler yapabilirsin. :)

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık