Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dinlediğiniz Son Albüm

kannatused ehk külakiigel pole stopperit

Albüm adı: kannatused ehk külakiigel pole stopperit
Sanatçı: 5miinust & Puuluup
Yayınlandığı yıl: 2024
Tür: Nu-folk, hip hop
Dil: Estonca
Şarkı sayısı: 13
Şarkılar:

Değerlendirme:

5miinust ve Puuluup, -Eurovison'u bu yıl izleyenler bilir- Estonya'nın temsilcisi iki grup. Bunlar ayrıca geçen ay bu albümü yayınladılar. Normalde sesleri hitap etmiyordu ama nedense son günlerde albümlerine daldım. Albüm, Estonya'nın etnik unsurlarını taşıyor. İşin ilginci hip hop ve folk türleri fena gelmedi; tuhaf ama hoş ahenk yakalamışlar. Değişikler. Estonya etnik enstrümanlarını, müziğini taşıması açısından hoş. Belki böyle tam anlamıyla Estonya etnik müziklerine inmem için fırsat olur. Albüme normalde puan vermemem gerekir, çünkü türü değerlendirmem pek sağlıklı olmaz. Yine de puan koydum. Değişik tarz sevene göre dinlenebilir albüm.

En çok da bunu beğendim:

kannatused ehk külakiigel pole stopperit

Albüm adı: kannatused ehk külakiigel pole stopperit
Sanatçı: 5miinust & Puuluup
Yayınlandığı yıl: 2024
Tür: Nu-folk, hip hop
Dil: Estonca
Şarkı sayısı: 13
Şarkılar:

Değerlendirme:

5miinust ve Puuluup, -Eurovison'u bu yıl izleyenler bilir- Estonya'nın temsilcisi iki grup. Bunlar ayrıca geçen ay bu albümü yayınladılar. Normalde sesleri hitap etmiyordu ama nedense son günlerde albümlerine daldım. Albüm, Estonya'nın etnik unsurlarını taşıyor. İşin ilginci hip hop ve folk türleri fena gelmedi; tuhaf ama hoş ahenk yakalamışlar. Değişikler. Estonya etnik enstrümanlarını, müziğini taşıması açısından hoş. Belki böyle tam anlamıyla Estonya etnik müziklerine inmem için fırsat olur. Albüme normalde puan vermemem gerekir, çünkü türü değerlendirmem pek sağlıklı olmaz. Yine de puan koydum. Değişik tarz sevene göre dinlenebilir albüm.

En çok da bunu beğendim:

Estonya folk derken Spotify'da şöyle bir yere geldim. Şuraya bırakayım, dönüp bakacağım:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık