Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Borsa Yatırımı

borsaya yatırım yapıyor musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    105
@Bavs 18ine yeni girmis birine başlangıç için ne yapmasını önerirsin. Bu yaz çalışıp para kazanmayı düşünüyorum bı yandan da araştırma yapıp bilgilenmek istiyorum neye yatırım yapicagimi nasıl öğrenebilirim bu süreçte. Tavsiyelerinize açığım

@Bavs 18ine yeni girmis birine başlangıç için ne yapmasını önerirsin. Bu yaz çalışıp para kazanmayı düşünüyorum bı yandan da araştırma yapıp bilgilenmek istiyorum neye yatırım yapicagimi nasıl öğrenebilirim bu süreçte. Tavsiyelerinize açığım
öğrenmene gerek yok . fon alabilirsin. önemli olan para kazanıp o parayla yatırım yapabilmek . ve bileşik getiri ile uzun vadede kazanmak.

ben 2 senedir falan borsayla ilgileniyorum. bu süreç boyunca borsada yatırım yapıp borsadan anladığını düşündüğüm sadece bir insana denk geldim. ya anında anlarsın ya da hiçbir zaman anlamazsın. bunu ben demiyorum büyük yatırımcılar da böyle diyor. warren buffett dinlediğinde anında click etmiyorsa bir daha asla kavrayışı yakalayamazsın.

borsa işi zevk işi. nasıl öğrenebilirim falan bu bisiklete binip öğrenmek gibi bir şey değil. hayat boyu süren bir öğrenme maratonu. o yüzden herkes kendi mesleğine odaklanmalı kazanma gücünü arttırmalı. çünkü uzun vadede yatırım performansını etkileyecek en önemli şey yatırım için ayıracağın para olacak.

Denk geldigim soru? (Buda sorumu, ne alaka) gibi ifade hissettim. Hangi manada kullandin veya duşundun merak ettim sadece.
Dürüst olmak gerekirse tuhaflıktan çok pişkinlik gibi geliyor başka dönemde sorulsa sorun etmem. Herkese günahkar terörist vatan haini fetöcü damgasını yapıştır sonra mazlum mazlum takıl. Sen 20 küsür yıldır iktidarsın kendi işlediğin günahlardan bile halkı sorumlu tut sonra her platformda çoktan unuttuğun din ve tanrının altına sığın yok öyle yağma. İnsanların dini hassasiyetleri olabilir buna saygım sonsuz kendileri ile çelişmedikleri sürece

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık