Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2024 Eurovision Şarkı Yarışması

Gaz müzikmiş. Ancak bu Europapa müziği bana Vitas: 7th element'i ve Bomfunk'ın müziklerini hatırlattı. Ne zamandır buna benzer müzikler piyasada yoktu. Varsa da duymadım. Müzikler de şu
Evet, doğru tespitler yaptın. Nostaljik havayı katması güzel oldu. Şarkı da viral yolunda. Umarım, bu tür artar. Tam şu anı karşılıyor. Joost da genel olarak bu tarzdan faydalanıyor.

diğerleri için diyecek bir şeyim yok ama annalisa... yaklaşık 3 sene oldu keşfedeli ve çok başka bir mevzu bu kadın. hem çok güzel buluyorum hem de dinlemekten keyif aldığım çok sayıda şarkısı var.
Bu kadına İtalya'nın Eurovision borcu var. Kesinlikle olmalı. Bu seneki şarkısı da çok güzeldi. La noia favorim olsa da Sinceramente olsun istedim. Güzel değil mi sence? Dediğin gibi çok başarılı ve güzel şarkıları var gerçekten.

Bu kadına İtalya'nın Eurovision borcu var. Kesinlikle olmalı. Bu seneki şarkısı da çok güzeldi. La noia favorim olsa da Sinceramente olsun istedim. Güzel değil mi sence? Dediğin gibi çok başarılı ve güzel şarkıları var gerçekten.
en sevdiğim annalisa şarkılarından biri olmasa da güzel bir şarkı ama la noia'nın farklı bir hissi var. peş peşe birkaç kez dinleyince bile sıkmıyor. bence doğru şarkı la noia'ydı ama sahne şovu allah affetsin çok kötüydü.

ben de isterim eurovision'da izlemeyi ama ünü yavaştan italya sınırlarını aşmaya başladı annalisa'nın. gelecekte tekrar sanremo'da yarışmak ister mi bilmiyorum.

en sevdiğim annalisa şarkılarından biri olmasa da güzel bir şarkı ama la noia'nın farklı bir hissi var. peş peşe birkaç kez dinleyince bile sıkmıyor. bence doğru şarkı la noia'ydı ama sahne şovu allah affetsin çok kötüydü.

ben de isterim eurovision'da izlemeyi ama ünü yavaştan italya sınırlarını aşmaya başladı annalisa'nın. gelecekte tekrar sanremo'da yarışmak ister mi bilmiyorum.
Tabii ki doğru şarkı, ben de La noia tercih ederim. Akdeniz esintisi müthiş. Belki de kan mı çekiyor, bilemedim. Sahnesi de iyi değildi. Enerjik bile değildi. Oranın gerginliği geçmiş gibi ona.

Annalisa da yarışmada olmasından ve performansını sevdiğimden istiyordum ama Sinceramente en fazla 10 yapardı muhtemelen. La Zarra'nın şarkısının havasını ve elde edeceği sonucunu veriyor. Bu saatten sonra şevki kalmış mıdır, bilemedim.

Bu ün yayılma biraz İtalyanca biraz da Sanremo sayesinde. Hak ediyor da yayılsın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık